Idźcie na wybory 4 listopada!

Drodzy Mieszkańcy!

Wybory samorządowe 21 października 2018 r. pokazały, że Kielce potrzebują zmiany. Ogromna mobilizacja w głosowaniu i jedna z najwyższych frekwencji w kraju wskazują, że kielczanie to ludzie zaangażowani, którym losy ich miasta nie są obojętne.

Udowodnijmy to jeszcze raz! 4 listopada odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich w Kielcach. Nie dajmy innym decydować za nas, wybierzmy lepszą przyszłość: dla nas i dla naszych najbliższych. Idźmy na wybory.

Wyniki wyborów to wielki sukces KWW Projekt Świętokrzyskie Bogdana Wenty. W Radzie Miasta w Kielcach znaleźli się przedstawiciele jedynie trzech ugrupowań. Projekt Świętokrzyskie Bogdana Wenty uzyskał aż 19,9% poparcia i tym samym będzie miał w niej siedmioro przedstawicieli. To: Katarzyna Kwietniak, Kamil Suchański, Joanna Winiarska, Joanna Litwin, Jarosław Bukowski, Maciej Bursztein i Anna Kibortt. Ja sam uzyskałem 37,62% poparcia, a tym samym – najlepszy wynik wśród kandydatów na prezydenta. Silna drużyna w Radzie Miasta i  współpracujący z nimi prezydent dają szansę na rozwój Kielc i poprawę życia mieszkańców.

Kim jestem?

Obecnie pełnię funkcję europosła. Wielu kielczan zna mnie jako piłkarza ręcznego, selekcjonera oraz trenera PGE VIVE Kielce, która pod moim przewodnictwem wielokrotnie zdobywała mistrzostwo Polski, Puchar Polski, a nawet 3. miejsce w Lidze Mistrzów w sezonie 2012/2013.

Sport nauczył mnie tego, że jeśli coś zaczynam, to z tego nigdy nie rezygnuję, zawsze daje z siebie wszystko i walczę do końca. Tak będzie i teraz: będę walczył o Kielce, jeśli wygram drugą turę wyborów. Chcę zostać prezydentem Kielc, by nowocześnie zarządzać miastem, by słuchać mieszkańców i realizować ich marzenia i oczekiwania związane z naszym miastem. Szczegóły mojego programu znajdziecie tutaj: PROGRAM WYBORCZY

Idźcie na wybory 4 listopada 2018 r., wybierzcie przyszłość Kielc!

Bogdan Wenta

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *