Zabawa karnawałowa dla dzieci

Za nami kolejna, fantastyczna inicjatywa zorganizowana z udziałem starosty kieleckiego dla najmłodszych mieszkańców z Kielc i powiatu kieleckiego. I choć sobotnia zabawa karnawałowa już za nami emocje jeszcze nie opadły. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy zorganizować to radosne przedsięwzięcie. Radość i uśmiech dzieci była nieoceniona a dla nas to jeszcze większa motywacja do kolejnych inicjatyw. Na sobotnim balu bawiło się ponad 400 dzieci gdzie na najmłodszych czekało moc atrakcji i dobrej zabawy a było jej co niemiara. Wszystko to dzięki pomocy i zaangażowaniu naszych partnerów i przyjaciół za co raz jeszcze serdecznie dziękujemy.

 

Oprócz wspólnej zabawy przy muzyce, licznych animacji i konkursów były również pokazy taneczne a po nich nauka tańca pod okiem instruktorów. Na najmłodszych czekało również wesołe miasteczko i dmuchańce, które cieszyły się popularnością. Na strudzonych zabawą czekał słodki poczęstunek a zaraz po nim kolejne zabawy, warsztaty z policjantami,
w których dzieci chętnie brały udział, doświadczenia w laboratorium, olbrzymim powodzeniem cieszyła się słodka niespodzianka czyli robienie waty cukrowej. Fotobudka, pod która ustawiały się kolejki pękała w szwach gdzie dzieci mogły zrobić sobie zdjęcia również postaciami z bajek. Jak na karnawał przystało, nie mogło zabraknąć karnawałowych masek, makijaży i malowania buziek przez wolontariuszy przyjezdnych w ramach wymiany wolontariackiej, było również kręcenie balonów, zabawy z chustą animacyjną. Na koniec karnawałowych szaleństw każdy z uczestników otrzymał mikołajkową paczkę. Wszystko to dzięki pomocy i zaangażowaniu naszych partnerów i przyjaciół za co raz jeszcze serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *